Fotokniha Saal-digital.cz

Zpět

Recenze Saal-digital.cz

 

Znáte takové to otřepané reklamní tvrzení: „ nechte práci udělat naši firmu a my splníme vaše sny“? 

Určitě znáte. Oděné do různých slov, tohle slibuje snad každá reklama.  Jsou to jen slova. Vypadají dobře a nic nestojí. Jsme zahlceni reklamními sliby a velmi často je to jen chyták, který firmy často ani nemíní splnit.  S náhledem „reklamu nemůžeš brát úplně vážně“ přistupuji v podstatě ke každé nabídce, která se ke mně dostane.  S tímto mírným despektem, jsem zareagovala i na nabídku slevového kuponu na vytištění fotoknihy od firmy Saal Digital.  

Firma na mou žádost odpověděla obratem zasláním slevového kuponu, podmínek využití kuponu a nabídkou programu ke stažení na tvorbu fotoknihy. Program jsem nainstalovala a zažila první velice příjemné překvapení. Program Saal Designer je příjemný, kreativní a intuitivně použitelný nástroj pro tvorbu fotoknihy. Obzvlášť mě nadchly možnosti vkládání textů.

Shodou různých okolností jsem se k tvorbě fotoknihy dostala až poslední den platnosti kuponu. Ve chvíli, kdy jsem chtěla vytvořenou fotoknihu odeslat k tisku, mi program oznámil, že platnost kuponu vypršela. V podstatě jsem se smířila s tím, že jsem slevu přišla. Přesto jsem firmě Saal-digital.cz zaslala dotaz, zda je možné platnost kuponu prodloužit. Očekávajíc  reakci „je nám líto“.  K mému nemalému překvapení se mi vrátila mile a velice vstřícně formulovaná odpověď, včetně nového slevového kuponu.  

Fotoknihu jsem okamžitě odeslala. Zároveň se tímto neočekávaným krokem naprosto změnil můj náhled na firmu Saal Digital. Tahle firma je jiná. Je k zákazníkovi velmi vstřícná.  

Doslova obratem po odeslání fotoknihy přišel  email s číslem objednávky a odkazem na sledování zakázky.  To bylo další příjemné překvapení a v mé hlavě přibylo ke jménu Saal-digital další plus. Nyní jsem s nadějí v další milé překvapení očekávala fotoknihu. Fotokniha byla dodána během pár dnů a byla jsem jí nadšená.

Kvalita a provedení vazby je pečlivé, čisté a trvanlivé.  Kvalita papíru je nadprůměrná. Tisk je, jak v lesklém, tak i v matném provedení výborný.  Kvalita tisku předčila veškeré mé očekávání.  V případě, že využijete ICC profilu dostupného na webových stránkách firmy Saal-digital.cz je barevné podání fotografií přesně takové jaké vidíte na svém monitoru. Bez použití  ICC profilu je podání fotografií v mírně studeném tónu.

 

Saal Digital mi dokázala, že je stále možné zadat práci firmě, kde je ochota, vstřícnost, rychlost a kvalita postojem firmy a to vše je dostupné za příjemnou cenu.  Zkrátka, splní váš sen J.  Fotoknihu od této firmy vřele doporučuji, protože je profesionální, krásnou a velmi kvalitní prezentací vašich fotografií.