o mně

Michaela Sýkorová Vítejte :)

v JINÝCH SVĚTECH.

Jsem fotograf, absolvent Institutu digitální fotografie. Grafik. Vizážista. Pak také kreslíř, básník (naivní ;) ) a snílek. Fotím komerčně i pro své potěšení. Kreslím a píšu, protože musím (vnitřní přetlak :) ). Snílkem zkrátka jsem.

Netuším, který dobrý vítr vás zavál na mé stránky, ale těší mne to a doufám, že se chvíli zdržíte.

Naleznete zde mé pohledy na svět. Obrazem i slovem. Ty naprosto reálné, hned vedle představ a fantazií, ve kterých je něco z mých pocitů a nálad. Zaujmou-li vás nebo vám na chvíli zpříjemní den, budu ráda.
Dále se pod odkazem "hosté" můžete podívat na fotografie mých přátel fotografů. A budete-li mít chuť potěší mne, pokud zanecháte váš otisk v knize hostů.

Máte-li zájem o některou z fotografií nebo o fotografické, grafické či vizážistické služby, neváhejte mne kontaktovat. Chcete-li pouze nahlédnout, přeji vám příjemný čas v mých JINÝCH SVĚTECH.

Michaela
misa.sykorova@seznam.cz

ICQ 232-863-012

tel. +420 724 081 937

________________________________________
Veškerý obsah tohoto webu (zejména texty a fotografie) je chráněn autorským zákonem a není povoleno jeho jakékoliv další užití bez písemného svolení autora. Autorem všech textů a fotografií je Michaela Sýkorová, není-li uvedeno jinak.